Koncert malých i veľkých gitaristov z triedy p. uč. Františka Godlu priniesol slávnostnú prezentáciu celoročnej práce pretavenú do tónov. Žiaci – od tých najmenších, až po tých starších, ktorí už nástroj ovládali istejšie, zmenili chvíle trpezlivého cvičenia, hľadania správneho rytmu a prekonávania seba samého na pestrofarebnú mozaiku melódií. Malí i veľkí gitaristi ukázali, že hudba nepozná vek a že keď sa spojí energia viacerých strún, dokáže rozvibrovať celú ľudskú dušu. Keď nakoniec utíchol posledný akord záverečnej skladby a sálou sa rozozvučal posledný potlesk, všetka tréma opadla. V tej chvíli našla celoročná práca žiakov aj ich pedagóga svoj skutočný cieľ - spokojné úsmevy na tvárach účinkujúcich i rodičov.

