Niekedy nemusíme zaplniť veľké koncertné sály na to, aby sme zažili niečo príjemné. Triedny koncert žiakov p. uč. Zuzany Brtkovej sa niesol v znamení rodinnej atmosféry a radosti z hudby. Podvečer bol síce počtom účinkujúcich skromný, no o to srdečnejší. Bolo to malé, milé stretnutie, kde mal každý tón svoje čestné miesto a každý potlesk patril nielen šikovnosti našich žiakov, ale aj ich odvahe a srdcu, ktoré do hry vložili. Ďakujeme všetkým rodičom a blízkym za vytvorenie hrejivého zázemia a žiakom za to, že nám svojou hrou spríjemnili tento čas.

